Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Deniz Teknolojileri Meslek Yüksekokulu

Mezunlarımız
Bölümlerimizin (ya da Programlarımızın) Mezun İletişim Grupları, bağlantı bilgileri
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü  
Gemi İnşaatı Programı

Telegram:  t.me/+SrayDBY7in84MDg0

İnstagram: comu.dtmyo

 

Yaşam, Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğüne erişmek için Tıklayınız.

 

Yaşam, Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörü Öğr.Gör. Süleyman ÖZER

AD - SOYAD MEZUNİYET YILI OKUL VEYA İŞ YERİ    
FURKAN CABİR 20.09.2021 İTÜ - GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAK MÜH    
BURAK BAYRAM 20.09.2021 YTÜ - GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAK MÜH    
EDANUR AYDIN 20.09.2021 PRÜ - GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAK MÜH    
KADİR DÜNDAR 20.09.2021 İTÜ KIBRIS - GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAK MÜH    
HALİL NECATİ KARACA 10.08.2020 KTÜ - GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAK MÜH    
CEM AVCI 07.07.2020 KTÜ - GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAK MÜH    
ELİF OLGEÇ 11.06.2018 İTÜ - GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAK MÜH    
OĞUZHAN KÖSE 15.06.2020 YTÜ - GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAK MÜH    
EMRAH KENAR 15.06.2020 KUZEYSTAR SHİPYARD - GEMİ İNŞAATI TEKNİKERİ    
EDİP SAFER ÇOBANOĞLU 12.06.2017 İTÜ - GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAK MÜH    
MEHMET ALP TOY 15.06.2020 ANTALYA AĞANLAR GEMİ İNŞAATI TEKNİKERİ    
EMRE DERSE 25.06.2018 TERSAN TERSANESİ DİZAYN DONATIM TEKNİKERİ    
AHMET FURKAN EFE 28.08.2017 YTÜ - GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAK MÜH (MEZUN UZUN YOL 3. ÇARKÇI)    
İSMAİL FURKAN CİNEVİZ 12.06.2017 SEFİNE TERSANESİ GEMİ İNŞAATI TEKNİKERİ    
ÇAĞRI ARSLAN 25.02.2021 ZABİT OLARAK GEMİDE ÇALIŞIYOR    
ATA IRMAK KURUÇAY 02.03.2021 (MEZUN DEĞİL) BİR YAZILIM FİRMASINDA PROJE BAZLI ÇALIŞIYOR    
MALİK AYDIN 20.09.2021 ARAFA MADENCİLİK    
MUHAMMET ÇINAR AKTİF TUĞRA METAL    
ZAFER UÇAR 20.09.2021 MİLTA BODRUM MARİNA    
DENİZ ÇINAR KAYIT YOK GEMİ VE YAT TASARIMI BÖL. (ÖĞRENCİ)    
NAZMİ CEM YILMAZ 15.06.2020 HAVA KUVVETLERİ (ASTSUBAY)    
GİZEM NAZXLI AKTAŞ 15.06.2020 E-Digital MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ    
DEVRAN VURAL GÜNDEN 03.09.2020      
EMİR BÜLENT ÖZCAN 28.08.2017 LOÇA MÜHENDİSLİK GEMİ VE MAK SAN. TİC.LTD. ŞTİ.    
MUHARREM SANDIKÇI 24.06.2019 ANTALYA SERBEST BÖLGE LİMANI ASBAŞ    
BURAK ÖZYURT 13.07.2018 SEFİNE TERSHANESİ YALOVA    
MUHAMMED GÖRPÜZ 25.06.2018 ARKHE MARINE    
FIRAT AKIN 07.01.2019 BEŞİKTAŞ SHIPYARD    
NURİ KASAPÇOPUR 11.06.2018 DENİZ KUVVETLERİ/DENİZ ASTSUB.    
AYDIN EFKAN ÜNLÜ 11.06.2018 BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ    
MURAT YAZMANOĞLU 11.06.2018 CMB YATÇILIK    
ŞERİFE KARACA 10.06.2019 -    
ONUR YILMAZ 09.09.2019 -    
EREN ALTINTAŞ 15.06.2020 -    
TOLGA TUNÇEL 05.07.2019 İÇDAŞ A.Ş. TERSHANE    
ORHAN ARDA 12.06.2017 SU SHİP DESİGN    

 

Ekler

241-mezun-memnuniyet-anketi.pdf

Dilek ve Önerileriniz İçin RİMER
(Rektörlük İletişim Merkezi)